Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski

600 785 785

Kamienica 266m2, działka 409m2, Busko-Zdrój, centrum, Plac Zwycięstwa - ul. Partyzantów

1 950 000 zł

7 331 zł / m2
Powierzchnia użytkowa:

266 m2

Powierzchnia działki:

409 m2

Transakcja:

Na sprzedaż

Kamienica, budynek handlowo-usługowy w centrum Buska-Zdroju o pow.użytkowej ok. 266m2, na działce o pow. 409m2. 

Budynek 2 kondygnacyjny, znajduje się w najlepszej możliwej lokalizacji - w ścisłym centrum przy skrzyżowaniu Placu Zwycięstwa i ul. Partyzantów:
- ściana zachodnia - przy głównym deptaku, często uczęszczanym ciągu pieszym i samochodowym,
- ściana północna - przy ul. Partyzantów, głównej ulicy w centrum Buska-Zdroju.

PARTER (wynajęte):
- 4 duże pomieszczenia handlowo/usługowe z osobnym wejściami.
Od wielu lat mieści się tu znana cukiernia.

PIĘTRO:
- 7 pomieszczeń do adaptacji na lokale handlowe, usługowe lub mieszkalne.

Idealnie nadaje się pod działalność komercyjną, ze względu na położenie.

Parking praktycznie przed drzwiami lokali. 

W pobliżu wiele obiektów handlowych, usługowych i biurowych.

Można starać się o pozwolenie na rozbudowę budynku do 3 kondygnacji.

Media:
- prąd, woda, kanalizacja, gaz, światłowód. 

Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem!

Polecamy i zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów.

Zapraszamy do naszego biura:
Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski
tel. 600 785 785,  600 786 786
Pośrednik: Marek Ciszewski - Nr Licencji: 22057,
28-100 Busko-Zdrój, ul. Batorego 4 (vis a vis Banku Spółdzielczego)
NIP 655-100-57-98
 

POTRZEBNY KREDYT?
Nasze biuro współpracuje z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą Państwu w wyborze  najkorzystniejszej oferty kredytu na zakup nieruchomości.